İngilizce 10. Sınıf 1. Ünite School Life Konu Anlatımı

34
26179
- Reklam -

1. Ünite konu anlatımı ve etkinlikler videosu. Gramer bilgisi, kelime, etkinlikler. 1. Ünite ile ilgili her şey var bu videoda.
Abone olup, bildirimleri açın ki yeni videoları kaçırmayın.

Youtube’da İzleyin…

- Reklam -

34 Yorum

  1. nusaybindeyim okular tam 3 haftadir kapali savas yuzunden derslerimizi islemiyoz bende youtubeden kitaptan devam etiriyom sizden yardim istiyom (Hacom yaw ben do ve does te sorularinin cevaplarini tam bilemiyom ya yardim edin )

  2. Hocam geçen sene 10. Sınıf videoları çekmediğinizi biliyordum ve 10. sınıfa geçince İng sınavlarına nasıl çalışacağımı bilmiyordum . Ama şimdi bu haberi alınca çok sevndm hem de yarın İng sınavı var . Güzel bi hazırlık yapıcam ❤

  3. Hocam sizden bir isteğim var. Siz öğretirken basit düzey gidiyorsunuz, örnek yaparken fln çok kolay. Ama sorunun cevabını bizim yapmamız gerektiğinde acayip zor ve üst düzey soruyorsunuz. YAPMAYIN HOCAM. Birde lütfen geçen senelerden bahsetmeyin. Yani işte "5'ten beri görüyorsunuz, geçen sene gördünüz…" Biz ingilizceden anlamayam grup bu kelimeleri duyunca üzülüyoruz ve çalışma isteğimizi kaybediyoruz. Inşaallah dikkate alırsınız. Genel olarak benim için başarılıydı ama neden daha başarılı olmasın?

  4. Hocam ingilizce, en kötü dersim ve cidden çok kötü. Yarın da sınavım var inşAllah idare eder bir not alırım. Buraya gelip notumu yazıcam unutmazsam. Ders anlatış tarzının gerçekten çok iyi hocam ama sizin örnekleriniz biraz basit gibi bize böyle sormuyorlar

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz