ATA AÖF İNGİLİZCE 2 2019 VİZE ÇÖZÜM

24
1427
- Reklam -

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İngilizce 2 2019 yılı vize sorularının çözümlü videosu.
If Mehmet had bought ile başlayan soru ve Kaan’s birthday soruları hatalı sorulardır. İtiraz edilebilir.
Abone olun, bildirimleri açın.
Diğer ünitelerin konu anlatımı ve test çözümü videolarına buradan ulaşabilirsiniz.
https://www.youtube.com/playlist?list=PLSgpQDrUSYp_aEFfApO81GweutWiwQzwa

Youtube’da İzleyin…

- Reklam -

24 Yorum

  1. Bütün üniteleri 3 haftada öğrenince hepsi birbirine karışıyor bide zaman kısıtlı olunca hocam inşallah finallerde daha iyi olurum iyiki varsınız hocam şimdi daha iyi biliyorum eskiye göre kolay gelsin hocam görüşmek üzere kendinize iyi bakın

  2. Hocam siz bugüne kadar gördüğüm en iyi ing anlatan öğretmensiniz. İngilizce 1 den büte kaldım o kadar video baktım yotube tan son 1 hafta kala sizi gördüm resmen her anlattığınızı yazarak çalıştım BB alıp geçtim .ing 2 yede cok çalıştım tabi yine sizinle , zorlandım sınavda ama içim çok rahat sayenizde finalde daha iyi alacağımı biliyorum kendime güveniyorum ama hep sizi tanıdığım için emekleriniz karşılıksız kalmayacak hocam çok teşekkür ederim bize bu kadar değer verdiğiniz zaman ayırdığınız için

  3. Hocam 23. ünite yakın zamanda hazır olacak mı? Çok zor anlıyorum biraz daha sorularla yardımcı olsanız çok memnun olacağız şimdiden kolay gelsin hakkınızı helal edin bize ''bir harf öğretenin bin yıl kölesi olurum'' saygılar.

  4. Merhaba sayenizde tüm konuları çıkmışları ezberledim fakat malesef, sınav berbat geçti, inanılmaz saçma çıkmış sorulardan sormadılar, online deneme derslerinden sormadılar,, bizimle, aklımızla alay ediyorlar zira deneme sorularında devamlı where… You? Öğretip are dememiz gerektigini anlatmaya çalışıyorlar, ama sınavlarda tamamen başka bir lisan, ders gibi öylece kala kalıyoruz,, sizde göreceksiniz çıkan soruları, ve sizin düşüncenizide merak ediyorum açıkcası,, bizler ne yapmalıyız bilemiyorum 🙁 tüm hevesim, inancım kırıldı.

  5. sayın dilek hocam; videolarınızı yeni seyretmeye başladım. şuan ben iş sağlığı ve güvenliği bölümünü okuyorum, 2.ci yılıma girdim ama 1 yıldan ingilizce 1 ve ingilizce 2 den kaldım. kafam bir türlü basmıyor, videolarınıza baktım ama bana daha ince detaylı soruları nasıl çözeriz bunun yardımını istiyorum. bilgi verirseniz çok mutlu olurum.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz