LGS İNGİLİZCE 8. SINIF DENEME KİTABI (1/5 ÜNİTE)

0
5576
- Reklam -

LGS İNGİLİZCE 8. SINIF DENEME KİTABI (1/5 ÜNİTE)

https://ingilizcemarketi.com/urun/lgs-deneme-sinavi-1-donem/

LGS sınavına hazırlanırken konular işlendikten ve gerekli bilgiler alındıktan sonra pekiştirmek çok önemlidir. Bu bağlamda sınavında özünü oluşturan soru çözüm olmazsa olmazımızdır. Sınavdan önce ne kadar çok soru çözülür ise soru tiplerine o kadar alışılır ve soru çözüm hızı artar. Ayrıca heyecan azalır, başarı üst seviyelere çıkar. Sınavda tek bir sorunun bile puanı hazine değerindedir. İşte tam da bu yüzden bu kitap sizin için hazırlandı.

Bu kitap birinci dönem konuları olan ilk 5 üniteyi içeren toplam 100 yeni nesil soru bulunmaktadır. Kitaptaki sorular orta ve üzeri zorluk seviyesindedir. 1. Dönem ünitelerini tamamladıktan sonra bu soruları çözmenizi tavsiye ediyorum. Zorlandığınız veya hata yaptığınız soru olursa konuya tekrar dönüp bakmak doğru sayınızı arttıracaktır.

Artık soru kaçırmayacak veya puan kaybetmeyeceksiniz. İngilizce sınavında tam puan cepte. Okulda, arabada, istediğin her yerde yanında taşıyarak test çözebilirsin. Çok uygun fiyatlı kitabı kaçırma derim.

Yukarıdaki linki hemen tıklayıp satın alabilir, PDF olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm ünitelerin videolarını kanalımda 8. sınıf oynatma listesi altında bulabilirsiniz. Kanalıma abone olun, bildirimleri açın.
https://www.youtube.com/channel/UCEAxIFwD6WUykTylIG0wv2g

 

- Reklam -

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz