LGS – LİSE GİRİŞ SINAVI

23
2328
- Reklam -

https://www.youtube.com/watch?v=3SLPDxsciy4

2018 yılı Lise Giriş Sınavı başvuru ve uygulama kılavuzundaki en önemli noktaları konuştuk. Kılavuza ve sınavla öğrenci alan okulların listesine bu adresten ulaşabilirsiniz.
http://www.meb.gov.tr/sinavlar/dokumanlar/2018/MERKEZI_SINAV_BASVURU_VE_UYGULAMA_KILAVUZU.pdf
Tüm 8. sınıf ünitelerinin videoları kanalımda. Abone olun ve bildirimleri açın.
https://www.youtube.com/playlist?list=PLSgpQDrUSYp94WgE9pzpHiOG5FwxnZBrr

Youtube’da İzleyin…

- Reklam -

23 Yorum

  1. Hocam ortalamam 98 kendimi ama yetersiz hissediyorum.Okul sınavlarından iyi alıyorum dönemlerden kötü alıyorum.Günde 200 soru çözüyorum ama yanlışlarım hiç azalmıyor.1,5 ay kaldı ÇOK KORKUYORUM!!!!! Ne yapmalıyım? Şu 1,5 ayda sıkı çalışsam başarılı olur muyum? Matematik çok zor.Hem sınavı zorlaştırıyorlar hem de zor yapıyorlar.İşimiz zor.Hiç kendime güvenim yok.Nasıl özgüven kazanabilirim?

  2. Hocam sayısalı 80 dakika yapmışlar iyi olmuş. Seneyede ben de gireceğim. 2004 lüler mutsuz. Hocam 9. Sınıflarda sınıfta kalmak zorlaşmış ayrıca. Tembeller sınıfta kalacakmış 2005 liler iyi çalışmalı 9 da. Bizde ondan sonra 9. Sınıfada geçeceğiz İnşallah. Hocam 3 yanlış 1 doğruyu götürme uygulaması kötü olmuş. Ayrıca her dersin katsayısının farklı olmasıda kötü olmuş. Herkes Türkçe Matematik Fen Bilimleri dersine ağırlık vererek çalışır. Hata olmuş derslerin katsayısının farklı olması.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz