HEALTH FLASHCARDS

0
3080
- Reklam -

Health Flashcards

Bu üründe sağlık, vücut bölümleri, hastalıklar ve tedavileri ile ilgili hafıza kartları, oyun kartları ve kes yapıştır aktivite kartları için hazırlanmış resimli toplam 40 kelime kartı mevcuttur.

Tıkla satın al : https://ingilizcemarketi.com/urun/40-adet-resimli-kelime-kartlari-saglik-ve-hastaliklar-ile-ilgili/

Kelime kartlarını 3 ayrı grupta hazırladım.

  • Birinci gruptaki kartlar eşleştirme kart oyunu için hazırlandı.
  • İkinci gruptaki kartlar kesip deftere vb. yapıştırılarak liste halinde verilen kelimeleri resimlerin altına yazarak öğrenmeyi pekiştirme amacıyla hazırladım.
  • Üçüncü gruptaki kartlar ise kelimelerin görselleri ile kalıcı hafızaya daha kolay yerleşerek öğrenilmesini sağlayacak şekilde hazırlandı. Sınıf içinde, evde veya istenen her yerde kelimeleri kolayca öğrenmek, tekrar yapmak ve İngilizce öğrenmeyi keyifli hale getirecek oyunlar oynamak için kullanılabilir.

Seviye : İlkokul ve Ortaokul için uygundur. 

Çocuklar oyun oynayarak öğrenmeyi severler. Özellikle fotoğraflı kartlar kelime öğrenmeyi keyifli hale getirerek kolaylaştırmakta İngilizce öğrenmeye de ilgiyi  arttırmaktadır.

Bu uygun fiyatlı kelime kart setini kaçırmayın. Bu seri diğer konularda hazırlayacağım kelime kartları ile devam edecek. Takipte kalın, öğrenirken ve öğretirken keyif alın.

Not : Dijital ürünü satın aldıktan sonra e-postanızda gelen kutunuza gelen bağlantıyı tıklayarak alacaksınız. Basılı ürün satışı yoktur. Yani ürün size kargo ile gelmeyecek.

 

- Reklam -

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz