İngilizce 7. Sınıf 9. Ünite Environment Kelime Çalışmaları (2018-2019)

11
996
- Reklam -

9. Ünite kelime çalışmaları videosu . Bu videodan önce mutlaka konu anlatımı videosunu ve sonra da etkinlikler videosunu izleyin.
Tüm ünitelerin videolarını kanalımda bulabilirsiniz. Hemen tıklayın, izleyin.
Kanalıma abone olun, bildirimleri açın.
https://www.youtube.com/playlist?list=PLSgpQDrUSYp-iTR6AutXTV7ptZEL_kaw0
KANKAM İNGİLİZCE KİTABINA ULAŞMAK İÇİN BAYİ LİSTESİ LİNKİ
https://drive.google.com/file/d/1p0qIlFFgFEvOtUBAy2OswbXqiFxKk-Om/view?usp=sharing

Youtube’da İzleyin…

- Reklam -

11 Yorum

  1. Hocam mükemmel anlattınız. Birde hocam bazen 6,7,8.sınıfları karıştırıyoruz da yani 7.sınıf videosu bildirimlere geldi sanıp bakıyoruz değil bazende videolar 6. sınıfta çevre ile 7.sınıfta da çevre ile konu var ondan 6.sınıf,7.sınıf ve 8.sınıflara ait kanal açıp bundan önce veya sonra attığınız videoları oralara yükleseniz olur mu?

  2. Hocam ben şu ana kadar ki ingilizce sınavlarından düşük bekledim ama yüksek aldım. Hocanın basit sorduğundan mı acaba? Yoksa ben mi düşük bekleyerek mi abartıyorum? Bunu nasıl bilebilirim. Ve sizce hangisi acaba?

  3. Hocam bizim okulumuz yeni sisteme başladı. Yazılı tarihlerini asmışlar yani o gün mutlaka o dersin yazılısı olacakmış her sınıfa. Eğer o hocanın dersi yoksa bile başka bi hocaya veri o hoca yazılımızı yapacakmış. 20-24 Mayıs arası 10 tane sınav var 27-29 Mayıs arasında 3 sınavımız var. Hocam 24 Mayıs İngilizce ve Seçmeli Bilişimimiz var. Hocam nasıl çalışacağım? Hocam mesela 21 Mayıs 3 tane sınavimiz var hocam hepsine ayni gün çalışacak değilim ya. Nasıl çalışmalıyım? Off 1 haftada 10 tane sınav olmaz ki…

  4. Hocam gerçekten ellerinize sağlık keşke emeğinizin karşılığını daha fazla alabilseniz. Ben okulda ki ogretmenimin anlatması dan ziyade sizi dinlediğimde daha iyi anlıyorum. Keşke siz bizim derdimize girseniz.☹️

  5. Hocam bu videoda da dikkatimi çekti siz hep demişsiniz ki: "Gelecek seneye de ilk ünitelerinizde teklif yapma ve bunu kabul etmeyi göreceksiniz." Demişsiniz.
    Biz de gelecek seneye 8. Sınıf olucaz ve az çok suanki 8 ler ile aynı şeyleri mi isliycez. Sadece İngilizce açısından soruyorum. Çünkü ben bu yazdan itibaren 8 e çalışmaya başlayacağım da.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz